fbpx

Hradec Králové, 29. 8. 2021 – Zápasník David Dvořák podepsal v UFC, nejprestižnější organizaci smíšených bojových umění MMA, novou smlouvu. UFC mu vyšla vstříc, vylepšila podmínky a má jistotu dalších zápasů.

Devětadvacetiletý bojovník z Hradce Králové vyhrál v elitní světové lize všechny tři zápasy a jeho výkony v muší váze do 56,7 kilogramu nezůstaly bez odezvy. Od vedení soutěže Dvořák obdržel vylepšený kontrakt. Ten stávající by Hrobníkovi, jak se českému fighterovi v kleci přezdívá, vypršel po čtvrtém zápase. 

„Od UFC jsme chtěli novou smlouvu a podařilo se nám ji získat. Je skvělé, že mám na další roky dopředu jistou budoucnost,“ pochvaloval si David Dvořák, bližší podrobnosti kontraktu prozradit nechtěl. 

„Organizace nám ve všech podmínkách, jaké jsme si přáli, vyšla vstříc. Smlouva je pro nás velice výhodná,“ řekl zápasník, jenž v královské třídě bojoval naposledy letos v květnu, kdy v Las Vegas za dvě minuty a osmnáct vteřin porazil Juancamila Ronderose z Kolumbie. Poprvé v UFC vyhrál zápas před časovým limitem. Loni v září na stejném místě ve Vegas porazil Američana Jordana Espinosu a v březnu udolal v Brazílii domácího Bruno Silvu.

„Vyjednávání s organizací bylo úplně v pohodě. Je vidět, že když člověk podává dobré výkony, tak s ním do budoucna počítají, mají s ním své plány, a proto jim vůbec nedělalo problém nám vyjít v některých věcech vstříc,“ uvedl Dvořák, jenž na zápasy vyráží s týmem, jehož dalšími členy jsou trenéři Jakub Kašpar, Jan Maršálek a Patrik Kincl, rovněž aktivní bojovník MMA. 

Hradecký zápasník má ve světové organizaci velké cíle. Rád by došel až na vrchol, tedy k titulu. „Máme novou smlouvu, teď si dáme pár dalších zápasů a jdeme pro titul,“ vyhlásil David Dvořák, jenž by chtěl v pořadí čtvrtý zápas v UFC absolvovat v prosinci letošního roku. 

Leave a comment