fbpx

Nová exkluzivní kolekce Undertaker odráží výraznou osobnost předního českého zápasníka Davida Dvořáka. Světlo světa spatřilo pouze 150 hodinek vyrobených pro jeho nejpřednější fanoušky. Jsou tak skutečným skvostem, který nikde jinde nekoupíte.

Talisman k důležitému zápasu

David „Undertaker” Dvořák, světoznámý zápasník v kleci MMA, se stal pro svou 
cílevědomost, odhodlání, tvrdou práci a skromnost legendou tohoto sportu. Tyto hodnoty jsou také srdcem značky Bergsmith. Proto jsme k příležitosti velkého zápasu v UFC, který ho čekal 22. května 2021, navrhli a vyrobili exkluzivní kolekci hodinek nazvanou Undertaker. 
Hodinky doprovázely Davida na zápas, který si znovu připsal na seznam svých 
vítězství. Už 9 let v řadě je neporažený a má na svém kontu 20 výher. Máme z jeho dalšího vítězství obrovskou radost a věříme, že tyto exkluzivní kousky z limitované edice Undertaker přinesou štěstí také vám.

Preciznost a jedinečnost v každém detailu

Hodinky pochází z vyhlášené dílny ve Švýcarsku, kde si dali záležet na každičkém detailu. Robustní tělo z prvotřídní ušlechtilé oceli vypadá od prvního pohledu honosně. Eleganci hodinkám dodává ručně vyrobený řemínek z pravé hovězí kůže.
Na řemínek si můžete nechat zdarma vyrazit iniciály, které hodinky promění v 
jedinečný unikát propojený s vaší osobností.
Hodinkám nechybí ani praktické doplňky. Středu číselníku dominují dva subčíselníky – levý pro měření minut stopek a pravý pro vteřinovou ručičku. Spodní část uzavírá praktická datumovka.

Elegance pro každou příležitost

Tento elegantní doplněk vás bude doprovázet kamkoliv se vydáte. Skvěle doplní váš stylový oblek, volnočasový oděv i sportovní oblečení.

Výjimečná image spojená s osobností Davida Dvořáka

Chtěli jsme, aby kolekce Undertaker byla naprosto výjimečná. Švýcarský chronograf proto na ciferníku zdobí Davidův vlastnoruční podpis s jeho symbolickým erbem. To vše na černošedém pozadí s gradientním efektem, které podtrhne eleganci hodinek.

Pouze 150 unikátů pro skalní fanoušky

Staňte se hrdým majitelem tohoto výjimečného skvostu, kterým se může pyšnit jen 150 lidí na světě! Část kolekce už se dostala k významným osobnostem naší republiky. Luxusními hodinkami s odkazem Davida Dvořáka už se pyšní i primátor města Hradec Králové Alexandr Hrabálek.

Kvůli omezenému počtu kousků byste však s nákupem neměli dlouho otálet.

 

Leave a comment