fbpx

David Dvořák (18-3) v sobotu 5. září odletěl do Las Vegas, kde by měl 19. září v centru Apex nastoupit na UFC Fight Night: Covington vs. Woodley. Organizace zatím oficiální Fight card galavečera nezveřejnila, nicméně můžeme potvrdit, že se Undertaker ve druhém zápase v UFC postaví Jordanu Espinosovi (15-7-1NC). Event vyvrcholí duelem velterové váhy Colby Covington vs. Tyron Woodley.

Český zápasník do USA odletěl s dvojicí trenérů Jan Maršálek a Jakub Kašpar. Po příletu ho čeká série testů na COVID-19, karanténa a samozřejmě i doladění váhy v závěru přípravy. Na rozdíl od debutového zápasu, tentokrát měl Dvořák na přípravu několik měsíců, během kterých pilně pracoval na svých dovednostech a slibuje v kleci předvést o stupeň lepší výkon.

„Odlétám do Vegas na další zápas v UFC. Mám za sebou skvělou přípravu, cítím se fakt dobře a jsem připraven udělat maximum a dojít si pro druhé vítězství. Soupeř je v žebříčku přede mnou, takže velká výzva pro mě,“ řekl Dvořák před odletem.

Dvořák v UFC debutoval v březnu 2020, kdy jako náhradník v Brazílii nastoupil proti Bruno Silvovi (10-4-2-1NC). Po třech kolech odešel z premiérového zápasu v UFC jako vítěz a krátce nato vstoupil i do TOP 15 muší váhy, kde v současnosti drží 14. příčku.